Група компаній


Aquavita-Tour Lufthansa City Center входить у групу компаній, яка почала свою діяльність у сфері подорожей в 1993 році. Наша команда налічує більш ніж 200 експертів у галузі туризму. Інноваційний підхід та використання новітніх технологій є стратегічною основою нашого бізнесу. Приєднання онлайн сервісу TripWay до групи компаній стало логічним етапом розвитку групи компаній. Протягом нашої історії, група компаній об’єднала всі напрямки туристичного та транспортного обслуговування. Ця беззаперечна перевага дозволяє Aquavita-Tour LCC запропонувати клієнтам гнучку комерційну політику, вибір з моделей обслуговування та всі типи послуг в рамках одного єдиного договору.

 

 

Наша місія


Розуміти бізнес клієнта. Створювати оптимальну сервісну конфігурацію. Додати до комфортної ділової подорожі яскраві враження. Аналізувати дані та оптимізувати бюджет. Професійно. Оперативно. Технологічно.

 

 

Наша історія


1993

Заснування компанії Aquavita i Aquaservice1999

Акредитація київського офісу в IATA2001

Відкриття офісів в Одесі і аеропорту Бориспіль2001

Заснування транспортної компанії Transmarine2001

Акредитація в Lufthansa City Center2004

Діючі члени EBA2006

Заснування компанії Aquavita-Tour Lufthansa City Center2007

Отримання Aquavita-Tour ліцензії туроператора2015

Заснування компанії Avia Marine Services в Амстердамі, Нідерланди2016

Відкриття компанії Aquavita Event з організації бізнес-заходів і подорожей2017

Приєднання онлайн-сервісу покупки авіаквитків TripWay до роботи групи компаній2020

Організація чартерних та рейсів бізнес авіації


 

 

Наша відповідальністьГрупа компаній активно бере участь у розвитку бізнес-спільноти на національному і міжнародному рівнях. Наш окремий напрямок – це підтримка галузі крюїнгу в Україні. Ми є засновниками Морської палати України та учасниками Асоціації крюїнгових компаній. У 2003 році приєдналися до Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА). Співпрацюємо з об'єднанням підприємців півдня України «Європейська Асоціація Ділових Жінок». Менеджмент і штатні співробітники регулярно підвищують кваліфікацію і обмінюються досвідом на громадських і освітніх заходах, які проводять партнерські об'єднання.

Разом з цим наша команда більше 20 років підтримує культурні та гуманітарні ініціативи, які популяризують локальну спадщину і піклуються про навколишнє середовище. Aquavita – співзасновник організації «Народний музей України». Щорічно за нашої підтримки проходить фестиваль «Дунайська Січ», реалізуються музичні та видавничі проекти з фондом «Коло» та газетою «День». Керівництво та працівники компанії допомагають підопічним благодійної організації «Жити завтра», військовим і бійцям АТО, які потребують медичної допомоги, дитячим будинкам в Одесі і Почаєві.

 

 

Наша команда


Міжнародна мережа LCC гарантує для наших співробітників легкий доступ до навчальних, маркетингових та ринкових матеріалів, що розвиває глибоку експертизу в сучасних принципах організації ділових подорожей та впровадженні інноваційних технологій. Участь у регулярних заходах LCC відкриває для наших колег перспективу 360 градусів на світові тенденції в корпоративному бізнесі та надає можливість миттєво реагувати на них. Потреби наших клієнтів надихають нашу команду постійно на постійний розвиток і вдосконалення наших рішень та моделей для бізнесу.

 

 Logo
mailpartner@aquavita.ua
phone+38 (044) 364 45 04
phone+38 (044) 495 22 33


Будемо друзями?


facebook
linkedin
instagram
youtube


icon message
Для зв'язку