Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Aquavita

agency.type.LCC

Telefon: +380 48 / 7384488
Fax:
+380 48 / 7384729
E-mail:
lcc@aqua.com.ua

Grecheskaya 11, Apt. 27,
65026 Odessa
Україна
Aquavita-Tour Lufthansa City Center - тревел агенція, яка надає повний комплекс туристичних послуг для корпоративних клієнтів. Офіси нашої компанії знаходяться в Києві та Одесі, а також для Вашої зручності працюють цілодобовий офіс з обслуговування клієнтів в аеропорту Бориспіль і представництво в аеропорту Одеси.

Наші тревел консультанти нададуть Вам інформацію про розклад, наявність місць, вартості, а також підберуть аваіаперелети згідно найвибагливішим побажанням. Ми оформляємо групові перельоти і надаємо додаткові сервіси, такі як онлайн реєстрація на рейс, вибір місця і харчування, оформлення наднормативного багажу та інші.

Для оптимізації Ваших бізнес витрат, ми комбінуємо варіанти перельоту різними перевізниками, в цілому вибираючи з більш ніж 300 авіакомпаній. Наше агентство займається оформленням квитків багатьох Low Cost компаній, в тому числі не представлених на території України. Ми надаємо допомогу в реєстрації і веденні програм лояльності різних авіа альянсів, для отримання безкоштовних авіаквитків та інших бонусів. Своїм клієнтам ми пропонуємо допомогу в отриманні спеціальних корпоративних тарифів авіакомпаній. Ми турбуємося про комфорт кожного клієнта, тому ми надаємо кваліфіковану підтримку в будь-яких нестандартних і скрутних ситуаціях.

Компанія існує більш ніж 20-ти років і на сьогодні ми займаємо лідируючі позиції в сфері продажу авіаквитків на ринку України. Обсяг оформлених авіаквитків перевищує 60 000 на рік.

Бронювання готелей

Завдяки кільком системам бронювання і прямими договорами з готелями в нашому розпорядженні більш ніж 285 000 готелів у всьому світі.

детальніше

З/Д квитки

Ви отримаєте інформацію про розклад, наявність місць, умови купівлі та вартості з / д квитків по Україні та за кордоном

детальніше