Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Aquavita

Lufthansa City Center

Telephone: +380 48 / 7384488
Fax:
+380 48 / 7384729
E-mail:
lcc@aqua.com.ua

Grecheskaya 11, Apt. 27,
65026 Odessa
Україна
Aquavita-Tour Lufthansa City Center — тревел-агенція, яка надає повний комплекс туристичних послуг для корпоративних клієнтів. Офіси нашої компанії знаходяться в Києві та Одесі, а також для вашої зручності працюють цілодобовий офіс з обслуговування клієнтів в аеропорту Бориспіль і представництво в аеропорту Одеси.

Наші тревел-консультанти нададуть вам інформацію про розклад, наявність місць, вартість, а також підберуть аваіаперельоти згідно найвибагливішим побажанням. Ми оформляємо групові перельоти і надаємо додаткові сервіси, такі як онлайн-реєстрація на рейс, вибір місця і харчування, оформлення наднормативного багажу та інше.

Для оптимізації ваших бізнес-витрат ми комбінуємо варіанти перельоту різними перевізниками, в цілому вибираючи з більш ніж 300 авіакомпаній. Наша агенція займається оформленням квитків багатьох Low Cost компаній, в тому числі не представлених на території України.Ми надаємо допомогу в реєстрації і веденні програм лояльності різних авіа альянсів для отримання безкоштовних авіаквитків та інших бонусів. Своїм клієнтам ми пропонуємо допомогу в отриманні спеціальних корпоративних тарифів авіакомпаній. Ми турбуємося про комфорт кожного клієнта, тому ми надаємо кваліфіковану підтримку в будь-яких нестандартних і скрутних ситуаціях.

Наша компанія існує понад 20-ти років. Обсяг оформлених авіаквитків перевищує 60 000 на рік. На сьогодні ми займаємо лідируючі позиції в сфері продажу авіаквитків на ринку України.

Бронювання готелей

Завдяки кільком системам бронювання і прямим договорам з готелями в нашому розпорядженні більш ніж 285 000 готелів по всьому світу.

детальніше

Залізничні квитки

Ви отримаєте інформацію про розклад, наявність місць, умови придбання та вартості залізничних квитків по Україні та за кордоном.

детальніше