Меню моделей обслуговування


Ключові потреби в організації ділових поїздок, що визначають наші поточні клієнти

Потреба ділових подорожуючих отримати сервіс максимально швидко і найпростішим чином ( в ідеалі в декілька «кліків» ).
Автоматизований контроль та управління витратами на ділові поїздки і як результат - оптимізація бюджету на ділові подорожі.

 


Пропонуємо на вибір меню з 3 моделей обслуговування, що відповідають цим потребам. За Вашим запитом можлива будь яка їх комбінація.

Моделі обслуговування

Модель #1 Консьєрж сервіс для відрядження

Бронювання та оформлення всіх типів послуг за допомогою професійних консультантів та їх підтримка 24/7.

Для керівників компанії

Індивідуально розроблена Програма оптимізації витрат, статуси про хід її реалізації, консолідований рахунок та акт, звітність згідно вимог Вашої компанії.

Для співробітників

Сучасний консьєрж сервіс, проактивну пропозицію продовжити подорож у якості туриста ( так званий, bleisure ), всі актуальні пропозиції по класичних туристичних пакетах.


Модель #2 Самостійне бронювання з використанням простого і зручного інструменту Tripway

Надання корпоративного доступу до самостійного бронювання авіа, залізничних квитків, лоукост перевізників та медичного страхування.


Миттєва оптимізація витрат за рахунок доступу до найменшого тарифу в режимі реального часу. Підключення відбувається протягом декількох днів і не потребує додаткових ресурсів часу та фінансів. Індивідуально розроблена Програма оптимізації витрат.


Доступ до всіх послуг в режимі реального часу, відповідно за найкращою вартістю в інтерфейсі, що не потребує жодного додаткового навчання. В той самий час, наші професійні консультанти залишаються на зв’язку у разі необхідності консультації, а також бронювання послуг.


Модель #3 Впровадження корпоративної платформи для організації повного циклу ділових поїздок Ракета

Міграція всіх внутрішніх процесів, пов’язаних з організацією ділових поїздок в онлайн: оформлення наказу, розрахунок добових, самостійне бронювання, оформлення посвідчення про відрядження, авансового звіту та інших документів компанії.


Повний автоматичний контроль виконання тревел політики та погодження витрат; гарантований доступ до найнижчого тарифу; статистика поїздок в режимі реального часу, включно з класичними оффлайн бронюваннями; контроль та моделювання звичок співробітників при бронюванні; інтеграція з HR та ERP ( включно з 1С ) системами для автоматичного обміну даними.


Скорочення часу в середньому з 2,5 годин до 15 хвилин на оформлення документів, пов’язаних із відрядженням. Доступ до всіх тревел документів по діловій поїздці в мобільному додатку , миттєве бронювання та оформлення всіх послуг, чат в режимі реального часу з нашими професійними консультантами у разі консультації по онлайн бронюванням та бронювання всіх типів послуг. 

Сервісні конфігурації

 

Незалежно від обраної моделі, Вас супроводжує професійний та уважний консультант

 

 

Як заощадити бюджет на ділові поїздки до 19% на рік

 

Наш досвід роботи з міжнародними та українськими компаніями дозволяє запропонувати квінтесенцію найкращих практик в області ділових поїздок. За запитом клієнта ми розробляємо Програму оптимізації витрат, розраховуємо фінансовий ефект від кожного окремого пункту реалізованої стратегії та звітуємо по результату.

 

 

Завантажуйте основні тези та показники фінансового ефекту наших клієнтів

 

Завантажити

 Logo
mailpartner@aquavita.ua
phone+38 (044) 364 45 04
phone+38 (044) 495 22 33


Будемо друзями?


facebook
linkedin
instagram
youtubeicon message
Для зв'язку