Ділові поїздки та відпочинок: bleisure


“ Bleisure ” - це поєднання ділової поїздки та відпочинку. За статистикою, 60% бізнес подорожуючих хоча б раз скористалися нагодою подовжити своє перебування у місці призначення для короткого відпочинку.

 

 

Чому цей тренд набирає оберти?Існує безліч причин, чому гібрид ділових поїздок та відпочинку на цьому етапі підтримує багато роботодавців. Для представників молодого покоління це зручний спосіб компенсувати деякі особисті витрати на проїзд. Поєднуючи обидві поїздки, ділову та приватну, вони також ефективніше використовують час, оскільки їм не доводиться витрачати дорогоцінний оплачений вихідний день, на дорогу в аеропорт і власне переліт. Відпочинок у місці призначення та відновлення після впливу різниці часу - це також ефективний засіб від вигорання під час подорожей.

Індивідуально розроблені тури та враження на все життя – це те, що вигідно відрізняє нас від класичних бізнес тревел агенцій. Крім того, глобальна мережа LCC домовляється про привабливі умови з великим переліком бажаних постачальників, щоб забезпечити найкращі доступні ціни. Глобальна платформа вхідних повідомлень LCC (LCC GIN) пов’язує як продавців, так і покупців послуг під однією парасолькою та одним фокусом: натхнення для приватних подорожей. На сьогоднішній день постійно зростаюча мережа ретельно обраних «кращих із кращих» у 77 країнах створює цей незабутній досвід.

 

 

Що дає компанії вleisure?


Це відмінний інструмент мотивації співробітників. Ті з них, хто любить подорожувати - а серед мілленіалів таких багато-високо цінують таку можливість. Нещодавно проведене дослідження показало, що 61% працівників, котрі спробували вleisure, відчули зростання продуктивності по поверненню в офіс.

Також, це один з інструментів боротьби за залучення сильних співробітників. За статистикою , до 30% співробітників заявляють про те, що можуть погодитися на меншу зарплату, якщо їм надають можливість подорожувати по роботі. В цілому, 39% мілленіалів, заявляють, що наявність можливості поїздок взагалі є критично важливою.

Оскільки такі подорожі зазвичай подовжуються на вихідні дні та уникають пікових періодів авіаперевезень, зазвичай формат Bleisure забезпечує значно нижчу вартість квитка, відповідно - витрати на компанії відрядження насправді можуть бути меншими, ніж якби їхні співробітники подорожували виключно по бізнесу.

 Щасливіші співробітники


Дозвіл діловим подорожуючим приділяти трохи особистого часу туризму у поєднанні із діловими поїздками - це приваблива і відмінна вигода для співробітників компанії. Практично компанія декларує: "ми підтримуємо ваш баланс між роботою та особистим життям", демонструючи пріоритет щодо досвіду, здоров'я та добробуту працівника. Отже, з точки зору вашої команди, а також майбутніх працівників, наявність компонента вільного відпочинку в програмі ділових поїздок додає значну цінність.


Контроль витрат


Компанія не сплачує за компонент дозвілля співробітника під час ділової подорожі. Співробітники покривають всі витрати на подовження проживання, харчування, транспорт та інше самостійно, тож компанія не витрачає більше, ніж було виділено бюджету на ділову частину поїздки. Насправді такі додаткові дні перебування можуть призвести до зниження загальних витрат на поїздку для компанії, якщо заброньовані рейси захоплюють вихідний день.


 

 

Наші експерти з планування та організації індивідуальних турів запропонують

 Проживання на вихідні
Локальний транспорт
Екскурсійну програму
Аутентичні ресторани
Розважальні
заходи 

Як заощадити бюджет на ділові поїздки до 19% на рік

 

Наш досвід роботи з міжнародними та українськими компаніями дозволяє запропонувати квінтесенцію найкращих практик в області ділових поїздок. За запитом клієнта ми розробляємо Програму оптимізації витрат, розраховуємо фінансовий ефект від кожного окремого пункту реалізованої стратегії та звітуємо по результату.

 

Завантажуйте основні тези та показники фінансового ефекту наших клієнтів

 

Завантажити

 Logo
mailpartner@aquavita.ua
phone+38 (044) 364 45 04
phone+38 (044) 495 22 33


Будемо друзями?


facebook
linkedin
instagram
youtube


icon message
Для зв'язку