Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Aquavita

agency.type.LCC

Telefon: +380 48 / 7384488
Fax:
+380 48 / 7384729
E-mail:
lcc@aqua.com.ua

Grecheskaya 11, Apt. 27,
65026 Odessa
Україна
Для багатьох мандрівників морський круїз - це захоплююче враження і відмінна можливість відвідати кілька країн за одну поїздку.
Наш туристичний відділ допоможе скласти ідеальний маршрут подорожі, а також гарантує високу якість обслуговування і комфорт.
Ми надаємо до і після круїзне обслуговування - відпочинок на узбережжі або продовження подорожі по індивідуальному маршруту, переліт, трансфер, візову підтримку, організацію зустрічей і заходів.
Відкривши для себе всі переваги круїзного відпочинку, Ви відчуєте непереборне бажання вирушати в далеке плавання щороку.

Тури

Туристичний відділ Aquavita-Tour Lufthansa City Center пропонує Вам відпочинок на кращих морських і гірськолижних курортах, подорожі в екзотичні країни, екскурсійні тури, медичні і СПА тури в кращі центри Європи та світу.

детальніше

Внутрішній туризм

За останні кілька років, попит на подорожі в Україні став значно зростати. Українські туристичні напрямки викликають інтерес серед іноземних туристів і туристичних операторів.

детальніше

VIP сервіс

Aquavita-Tour Lufthansa City Center спеціалізується на VIP обслуговуванні і готова задовольнити запити і побажання самого високого рівня.

детальніше