За останні кілька років, попит на подорожі в Україні значно зростає. Українські туристичні напрямки викликають інтерес серед іноземних туристів і туристичних операторів. Компанія Aquavita-Tour Lufthansa City Center має успішний досвід по організації внутрішніх поїздок як для українців, так і для іноземних гостей. Ми дотримуємося високих стандартів обслуговування, тим самим розвиваючи виїзний туризм. Наша компанія пропонує програми відпочинку на популярних гірськолижних курортах «Буковель», оздоровчі тури по західній Україні, а також тури вихідного дня в Одесі, Львові та Києві.

Тури

Туристичний відділ Aquavita-Tour Lufthansa City Center пропонує Вам відпочинок на кращих морських і гірськолижних курортах, подорожі в екзотичні країни, екскурсійні тури, медичні і СПА тури в кращі центри Європи та світу.

детальніше

Круїзи

Наш туристичний відділ допоможе скласти ідеальний маршрут подорожі, а також гарантує високу якість обслуговування і комфорт.

детальніше

VIP сервіс

Aquavita-Tour Lufthansa City Center спеціалізується на VIP обслуговуванні і готова задовольнити запити і побажання самого високого рівня.

детальніше