За останні кілька років попит на подорожі в Україні значно зріс. Українські туристичні напрямки викликають інтерес серед іноземних туристів і туристичних операторів.
 
Компанія Aquavita-Tour Lufthansa City Center має успішний досвід з організації внутрішніх поїздок як для українців, так і для іноземних гостей. Ми дотримуємося високих стандартів обслуговування, тим самим розвиваючи виїзний туризм.
 
Наша компанія пропонує програми відпочинку на популярних гірськолижних курортах «Буковель», оздоровчі тури по західній Україні, а також тури вихідного дня в Одесі, Львові та Києві.

Тури

Туристичний відділ Aquavita-Tour Lufthansa City Center пропонує вам відпочинок на кращих морських і гірськолижних курортах, подорожі в екзотичні країни, екскурсійні тури, медичні і СПА-тури в кращі центри Європи та світу.

детальніше

Круїзи

Наш туристичний відділ допоможе скласти ідеальний маршрут подорожі, а також гарантує високу якість обслуговування і комфорт.

детальніше

VIP сервіс

Aquavita-Tour Lufthansa City Center спеціалізується на VIP-обслуговуванні і готова задовольнити запити і побажання самого високого рівня.

детальніше