Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Aquavita

Lufthansa City Center

Telephone: +380 48 / 7384488
Fax:
+380 48 / 7384729
E-mail:
lcc@aqua.com.ua

Grecheskaya 11, Apt. 27,
65026 Odessa
Україна
Корпоративна соціальна відповідальність

Lufthansa City Center приділяє особливу увагу розвитку компанії та її працівникам. Наша компанія, що є глобальною мережею туристичних агенцій зі штаб-квартирою у Німеччині, постійно дотримується строгих стандартів. Таким чином, коли мова йде про корпоративну соціальну відповідальність, на нас можна покластися, тому що головною нашою метою є всесторонній розвиток працівників та курс процвітання компанії.

Найцінніший актив: наші працівники

Наше майбутнє залежить від наших працівників. Ми цінуємо кожного з них та забезпечуємо можливостями кар'єрного зростання. Для молодих людей існують спеціальні навчальні програми, які забезпечують стабільний зріст та розвиток мережі в цілому.

Учасники «Charter of Diversity»

Lufthansa City Center бере участь у програмі «Charter of Diversity». Разом з іншими комерційними організаціями та німецьким урядом Lufthansa City Center підтримує ініціативу, що сприяє рівним відносинам всередині компанії. Основна мета: робоче середовище, яке вільне від забобонів. Важливий кожен працівник компанії, незалежно від статі, національності, етнічного походження, релігійних переконань, інвалідності або віку.

Сертифікація відповідно до DIN EN ISO 9001

Наші офіси Business Travel Lufthansa City Center та Lufthansa City Center зі штаб-квартирою у Франкфурті дотримуються особливих стандартів: сертифіката відповідно до DIN EN ISO 9001. Це не тільки доводить прихильність до якісної роботи, але й показує нашу незмінну позицію в галузі різносторонньої професійної освіти та навчання працівників.

Сертифікація екологічного менеджменту відповідно до ISO 14001

Ми впровадили систему керування за навколишнім середовищем відповідно до ISO 14001. З 2011 року LCC успішно пройшла аудит по сертифікації органами DEKRA Certification GmbH. Одна з головних цілей цієї програми є інтеграція екологічно чистих технологій таким чином, щоб відповідати усім програмам КСО наших клієнтів.

Політика по захисту навколишнього середовища Lufthansa City Center

Lufthansa City Center прагне зробити охорону навколишнього середовища невід'ємною частиною її діяльності. Таким чином, мінімізація впливу на довколишнє середовище та покращення екології в цілому є нашими передовими задачами.

Lufthansa City Center грає активну роль в реалізації різних ініціатив. Завдяки цьому мі підвищуємо обізнаність у питаннях охорони середовища серед партнерів та учасників туристичної галузі.