Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Aquavita

agency.type.LCC

Telefon: +380 48 / 7384488
Fax:
+380 48 / 7384729
E-mail:
lcc@aqua.com.ua

Grecheskaya 11, Apt. 27,
65026 Odessa
Україна
Одним з інструментів оптимізації бізнес тревел є онлайн рішення для бронювання тревел послуг. Сучасні системи OBT (Online Booking Tool) працюють з урахуванням тревел-політики компаній і мають модуль автоматичного підтверждення заявок. Простий і зрозумілий інтерфейс системи, а також можливість самостійно підбирати варіанти перельотів і готелів, мінімізують бажання Ваших співробітників від бронювання на сторонніх сайтах. У нашій системі Ви знайдете найбільший список авіакомпаній, з якими ми співпрацюємо, а також там є більше 200 тисяч готелів по всьому світу різного рівня. Онлайн система дозволяє контролювати витрати Вашої компанії в реальному часі, а не отримувати рахунки вже постфактум. Одним з головних переваг OBT – доступність у любий час, яка дозволяє корпоративному клієнту зробити замовлення, коли йому зручно: у вівторок вдень, в неділю вранці або в будь-який інший момент. Ну і звичайно, крім цього, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших тревел-агентам, які підберуть Вам найбільш комфортний переліт і проживання, а також подбають про організацію групових поїздок.

Тревел політика

Оптимізація бізнес витрат і впровадження тревел політики є невід'ємною частина роботи кожної великої компанії

детальніше

Підтримка 24/7

Робота компанії побудована таким чином, щоб наші клієнти могли розраховувати на надання послуг в будь-який зручний час

детальніше

Нам довіряють

Aquavita-Tour Lufthansa City Center є одним з лідерів тревел індустрії вже більше 20-ти років і за цей час ми заробили репутацію компанії, якій довіряють та поважають.

детальніше