Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Aquavita

Lufthansa City Center

Telephone: +380 48 / 7384488
Fax:
+380 48 / 7384729
E-mail:
lcc@aqua.com.ua

Grecheskaya 11, Apt. 27,
65026 Odessa
Україна
Одним з інструментів оптимізації бізнес-тревел є онлайн рішення для бронювання тревел-послуг. Сучасні системи OBT (Online Booking Tool) працюють з урахуванням тревел-політики компаній і мають модуль автоматичного підтверждення заявок. Простий і зрозумілий інтерфейс системи, а також можливість самостійно підбирати варіанти перельотів і готелів, мінімізують бажання ваших співробітників від бронювання на сторонніх сайтах.
 
У нашій системі ви знайдете найбільший список авіакомпаній, з якими ми співпрацюємо, а також там є більше 200 тисяч готелів по всьому світу різного рівня. Онлайн-система дозволяє контролювати витрати вашої компанії в реальному часі, а не отримувати рахунки вже постфактум.
 
Однією з головних переваг OBT є доступність в будь-який час. Це дозволяє корпоративному клієнту зробити замовлення, коли йому зручно: у вівторок вдень, в неділю вранці або в будь-який інший момент. Ну і звичайно, крім цього, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших тревел-агентів, які підберуть вам найбільш комфортний переліт і проживання, а також подбають про організацію групових поїздок.

Тревел-політика

Оптимізація бізнес-витрат і впровадження тревел-політики є невід'ємною частиною роботи кожної великої компанії.

детальніше

Підтримка 24/7

Робота компанії побудована таким чином, щоб наші клієнти могли розраховувати на надання послуг в будь-який зручний час.

детальніше

Нам довіряють

Aquavita-Tour Lufthansa City Center є одним з лідерів тревел-індустрії вже більше 20-ти років. За цей час ми заробили репутацію компанії, якій довіряють та поважають.

детальніше