Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Aquavita

Lufthansa City Center

Telephone: +380 48 / 7384488
Fax:
+380 48 / 7384729
E-mail:
lcc@aqua.com.ua

Grecheskaya 11, Apt. 27,
65026 Odessa
Україна
Remote Ticketing Solution (RTS)
Рішення Remote Ticketing Solution пропонує субагентам широкі можливості для оперативного управління і контролю над продажами електронних квитків. Спеціальний Ticketing Robot автоматизує весь процес випуску електронних квитків і надає можливість оформляти і змінювати дати вильотів ваших клієнтів 24/7 без стороннього втручання.

Ticketing Robot дозволяє субагенту виконувати наступні процедури:
- відправляти запити на випуск, перевипуск, ревалідацію, анулювання, повне повернення;
- оформляти повне повернення зі штрафом і повернення такс електронного квитка;
- відправляти запит на випуск, анулювання, відновлення і повернення EMD;
- готувати автоматичні звіти (XML, Excel, GUI) з продажу з розбивкою по а/к.

Content Inn
У Content Inn об'єднано найбільший в світі контент мережевих і незалежних готелів разом з послугами агрегаторів готелів. У нашому розпорядженні більше 285 000 різних варіантів для бронювання, починаючи від сегмента економ-класу і закінчуючи сегментом преміум-класу. Завдяки вигідним тарифам, наша система дозволяє заощадити ваш час і кошти, пропонуючи широкий вибір рішень для бронювання.

Content rail
Content Rail — система, яка надає туристичним агентствам доступ до повного списку залізничних провайдерів як в Україні, так і по всьому світу. Серед наших провайдерів: Укрзалізниця, РЖД і більше 20 ключових залізничних провайдерів Європи, Азії, Північної Америки та Австралії. Своїм субагентами ми надаємо унікальний тарифний контент безпосередньо від постачальника, а також можливість бронювання залізничних квитків в форматі 24/7.

Бронювання онлайн
Якщо ваша туристична компанія новачок в сфері авіаційних перевезень — це рішення саме для вас! Використання даної системи не вимагає акредитації, найму дорогих операторів GDS і покупки спеціального устаткування. Все, що вам знадобиться — тільки комп'ютер і доступ в інтернет. Також ми пропонуємо доповнити ваш сайт послугою онлайн-продажу, де ваші клієнти зможуть самостійно складати свій маршрут.