Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Aquavita

Lufthansa City Center

Telephone: +380 48 / 7384488
Fax:
+380 48 / 7384729
E-mail:
lcc@aqua.com.ua

Grecheskaya 11, Apt. 27,
65026 Odessa
Україна
Про Lufthansa City Center

Lufthansa City Center: ваша тревел-агенція по всьому світу

З моменту свого заснування у 1991 році Lufthansa City Center постійно зростає та розвивається. На сьогодні компанія є третьою за величиною мережею туристичних агенцій у Німеччині та нараховує понад 300 офісів. Lufthansa City Center спеціалізується на індивідуальному, VIP та корпоративному обслуговуванні клієнтів.

Lufthansa City Center й досі економічно незалежна компанія, що пропонує повний спектр рішень з організації поїздок. Компанія об'єднує індивідуальний підхід, гнучкість та інновації, компетентність та досвід роботи зі значним портфоліо клієнтів та тим самим приносить користь всесвітній мережі. 

LCC Business Travel & LCC Global Travel

LCC Business Travel є брендом туристичних агенцій Lufthansa City Center, що пропонує рішення для професійного керування тревел-бюджетом. Щоб гарантувати якість обслуговування міжнародних корпоративних клієнтів, Lufthansa City Center представила новий рівень сервісу по всьому світу: LCC Global Travel. LCC Global Travel пропонує найкращі рішення транснаціональним компаніям, ґрунтується на досвіді керування подорожами, використовує першокласні технологічні платформи та єдині стандарти якості.

Відпочинок та подорожі

В галузі індивідуального туризму агенція Lufthansa City Center пропонує повний спектр основних продуктів: організація індивідуальних турів, гарячих путівок, спеціальних поїздок та ін. Також LCC спеціалізується на таких напрямках як VIP-туризм, круїзи та гольф-тури.

У 2014 році була створена Global Incoming Network (LCC GIN) з акцентом на надання унікальних та захопливих турів по всій земній кулі. LCC GIN пропонує індивідуальні, групові тури або MICE-поїздки від перевірених ділових партнерів по всьому світу.

www.lufthansa-city-center.com
www.lcc-businesstravel.com
www.lcc-globaltravel.com