Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Aquavita

Lufthansa City Center

Telephone: +380 48 / 7384488
Fax:
+380 48 / 7384729
E-mail:
lcc@aqua.com.ua

Grecheskaya 11, Apt. 27,
65026 Odessa
Україна
Туристичний відділ Aquavita-Tour Lufthansa City Center пропонує вам відпочинок на кращих морських і гірськолижних курортах, подорожі в екзотичні країни, екскурсійні тури, медичні і СПА тури в кращі центри Європи та світу.
 
Ми працюємо тільки з перевіреними і надійними партнерами. У готельній галузі наші партнери — провідні світові мережі готелів, серед яких: Marriott, Sheraton, Le Meridien, Sol Melia, Princess, Hilton, Iberostar, Four Seasons та інші.
 
Наша компанія готова запропонувати широкі можливості для відпочинку туристів, організувати виїзд на семінар чи конференцію, дитячий відпочинок, а також VIP-тури.

Круїзи

Наш туристичний відділ допоможе скласти ідеальний маршрут подорожі, а також гарантує високу якість обслуговування і комфорт.

детальніше

Внутрішній туризм

За останні кілька років, попит на подорожі в Україні став значно зростати. Українські туристичні напрямки викликають інтерес серед іноземних туристів і туристичних операторів.

детальніше

VIP-сервіс

Aquavita-Tour Lufthansa City Center спеціалізується на VIP-обслуговуванні і готова задовольнити запити і побажання самого високого рівня.

детальніше