Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Aquavita

agency.type.LCC

Telefon: +380 48 / 7384488
Fax:
+380 48 / 7384729
E-mail:
lcc@aqua.com.ua

Grecheskaya 11, Apt. 27,
65026 Odessa
Україна
Оптимізація бізнес витрат і впровадження тревел політики є невід'ємною частиною роботи кожної великої компанії. Щорічно корпорації витрачають значні суми просто через те, що співробітники не знають як раціонально спланувати свою поїздку. Наші фахівці допомагають у розробці та впровадженні корпоративної тревел політики, яка відповідає специфіці роботи кожної компанії. Завдяки нашим гнучким методикам, які враховують різні нюанси подорожей, впровадження тревел політики буде максимально ефективним. Використовуючи свій багаторічний досвід роботи, ми знаємо як перетворити купу звітыв з «корисної інформації» в фінансові інструменти, що допомагають ефективно проводити корпоративну тревел-політику і керувати тревел-бюджетом. Ми здійснюємо збір, обробку, аналітику і надання даних у вигляді звітності. У цьому й відмінність роботи з Aquavita-Tour Lufthansa City Center, адже ми не просто займаємося бронюванням авіаквитків і готелів, а допомагаємо Вам правильно управляти тревел-бюджетом Вашої компанії і економити на бізнес поїздках.

Підтримка 24/7

Робота компанії побудована таким чином, щоб наші клієнти могли розраховувати на надання послуг в будь-який зручний час

детальніше

Нам довіряють

Aquavita-Tour Lufthansa City Center є одним з лідерів тревел індустрії вже більше 20-ти років і за цей час ми заробили репутацію компанії, якій довіряють та поважають.

детальніше