Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Aquavita

Lufthansa City Center

Telephone: +380 48 / 7384488
Fax:
+380 48 / 7384729
E-mail:
lcc@aqua.com.ua

Grecheskaya 11, Apt. 27,
65026 Odessa
Україна
Оптимізація бізнес-витрат і впровадження тревел-політики є невід'ємною частиною роботи кожної великої компанії. Щорічно корпорації витрачають значні суми просто через те, що співробітники не знають, як раціонально спланувати свою поїздку. Наші фахівці допомагають у розробці та впровадженні корпоративної тревел-політики, яка відповідає специфіці роботи кожної компанії.
 
Завдяки нашим гнучким методикам, які враховують різні нюанси подорожей, впровадження тревел-політики буде максимально ефективним. Використовуючи свій багаторічний досвід роботи, ми знаємо, як перетворити купу звітів з «корисної інформації» в фінансові інструменти, що допомагають ефективно проводити корпоративну тревел-політику і керувати тревел-бюджетом.
 
Ми здійснюємо збір, обробку, аналітику і надання даних у вигляді звітності. У цьому й відмінність роботи з Aquavita-Tour Lufthansa City Center, адже ми не просто займаємося бронюванням авіаквитків і готелів, а допомагаємо вам правильно управляти тревел-бюджетом Ввашої компанії і економити на бізнес-поїздках.

Підтримка 24/7

Робота компанії побудована таким чином, щоб наші клієнти могли розраховувати на надання послуг в будь-який зручний час.

детальніше

Нам довіряють

Aquavita-Tour Lufthansa City Center є одним з лідерів тревел індустрії вже більше 20-ти років. За цей час ми заробили репутацію компанії, якій довіряють та поважають.

детальніше